CLUB RANKING 

TOP klub ČR (2020)





*
1.100%SLINGSHOT CLUB111,25
2.Klub Březová
106,3
3.Mutěnice
71,2
4.Klub Kralupy n.V.
65
5.Dolní Bojanovice
53

*počet celkových bodů klubu děleno počtem aktivních členů sezóny (aktuálně ke 21.9.2020)



RATING 100WR CZ

100%SLINGSHOT WORLD RATING (100WR) 

RATING 100WR 2020

RATING 100WR 2019
PořadíJménoKlubBodyRating
PořadíJménoKlubBodyRating
1.Jan Nowak100%SLINGSHOT CLUB50368.
1.Branislav Rácek100%SLINGSHOT CLUB77227.
2.Zdeněk Petlák100%SLINGSHOT CLUB45391.
2.Miroslav Bolehovský100%SLINGSHOT CLUB62304.
3.Miroslav Bolehovský100%SLINGSHOT CLUB37426.
3.Jan Nowak100%SLINGSHOT CLUB60315.
4.Aleš Žabokrtský100%SLINGSHOT CLUB35430.
4.Pištěk Jan100%SLINGSHOT CLUB43396.






5.Antonín Čvančara100%SLINGSHOT CLUB38414.






6.Zdeněk Petlák100%SLINGSHOT CLUB35431.






7.Peter Beke100%SLINGSHOT CLUB27455.






8.Miroslav Vrána100%SLINGSHOT CLUB26454.






9.Marek Petlák100%SLINGSHOT CLUB20465.






10.Ludmila Vránová100%SLINGSHOT CLUB20465.



RATING 100WR TOP 10 WORLD










JménoZemě1/10m2/10m1/15m2/15mBODYRATING

HU ZHIJIANGCHN303030301201.

CHEN DALINCHN303030281182.

HU TIANSHOUCHN283030301183.

YUANG YONGDICHN303028281164.

WANG WULUNCHN303028281165.

HAN YONGKUNCHN302828301166.

CAI JIAWUCHN283028281147.

PU YIPINGCHN303030241148.

YUE YIFENGCHN303024301149.

LIU YICHN2830243011210.




*pro rok 2019 a 2020 jsou počítány výsledky pouze pro sklopné terče 10 m (2 kola) a 15 m (2 kola), procentuální přepočet na 5 střel pro 5 terčů. Rating na základě umístění CSCC SHANGHAI 2019/11.