Průběžné výsledky MST 
UNIE STŘELCŮ Z PRAKU 2020

Průběžné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2020 (Unie střelců z praku)              
(každému střelci se započítává /nejvíce/ 5 nejlepších výsledků)                  
                             
Poř. Jméno Klub Kaceřov 25.1.2020 Mutěnice 30.5.2020 Kynšperk n.Ohří 20.6.2020 Kralupy n.Vltavou 4.7.2020 Hluboké Mašůvky 11.7.2020 Klatovy 18.7.2020 Krčmaň 25.7.2020 Moravský Písek 22.7.2020 Kamenice 29.7.2020 Dolní Bojanovice12.9.2020 Březová 7.11.2020 BODY CELKEM
1. Truhlář Ladislav Klub Březová 29 27 30 29 29 28 x 28 28 27   145
2. Petlák Zdeněk 100%SLINGSHOT x 29 x x 28 x 26 27 29 28   141
3. Čvančara Antonín 100%SLINGSHOT 27 25 18 21 27 26 30 28 28 25   140
4. Dubský Josef Klub Březová 23 x 25 27 24 27 x 30 27 28   139
4. Nowak Jan 100%SLINGSHOT 28 24 29 26 28 27 x 25 27 20   139
4. Žabokrtský Aleš 100%SLINGSHOT 25 27 27 24 29 28 x 28 26 26   139
5. Rozmuš Pavel Klub Březová 26 x 26 21 x 28 x 27 27 x   134
5. Berka Karel Klub Březová 24 26 24 25 22 28 x 26 28 26   134
6. Kovařík František 100%SLINGSHOT x 28 x 15 24 x 29 26 x 25   132
7. Lamač Karel Mutěnice x 28 x x 28 x 24 28 x 22   130
8. Hruška Jan Kynšperk n. Ohří 25 24 26 25 26 x x 25 26 x   128
9. Daniš Jan Klub Březová 19 x 17 24 27 28 x x x 29   127
10. Brtník Josef Klatovy 12 23 27 24 x 24 x x 27 20   125
11. Vrána Miroslav 100%SLINGSHOT x 22 x 26 25 26 25 22 20 20   124
12. Szolar Ladislav Klub Březová x x 22 24 25 28 x 22 17 23   122
13. Dohnálek Petr Mutěnice x 25 23 x x 19 23 25 x 21   117
1. Dušková Anna Klub Březová 13 25 10 21 17 14 x 24 22 22   114
14. Hrubý Josef   21 x 26 x x 18 x x 23 26   114
2. Vránová Ludmila 100%SLINGSHOT x 21 x 11 24 20 20 20 27 20   112
3. Hiblerová Pavlína Klub Březová 11 23 25 20 20 17 x 23 19 20   111
17. Mrkva Radek Dolní Bojanovice x 22 22 x 19 20 16 21 x 22   107
18. Daniš Michal 100%SLINGSHOT 19 x 30 x x 26 x x 30 x   105
19. Tomčík Alexandr Březová 21 x 21 23 x 18 x x x 19   102
19. Bolehovský Miroslav 100%SLINGSHOT x 28 x x 22 x 22 x x 30   102
20. Říkal Vladimír   x 17 x x 19 x 22 19 x 24   101
21. Uller Jaroslav Klub Kralupy n. Vltavou 8 21 20 19 20 20 x 19 18 x   100
21. Adámek Jaroslav   x x 28 x 24 22 x x 26 x   100
22. Strnad Stanislav Hodonín x 23 x x x 26 29 x x 21   99
23. Lukeš Jiří   23 x 19 19 x 16 x x 19 x   96
24. Benešovský Petr Mutěnice x 12 x x 15 x 23 17 x 22   89
25. Koudele Milan Klub Březová 19 x 12 17 x 18 x x 22 x   88
26. Dobrovolný Michal 100%SLINGSHOT x 19 x x 27 x 17 x x 22   85
27. Mrkva Pavel Dolní Bojanovice x 17 15 x 17 14 18 15 x 14   82
27. Bič Alexander Klub Březová 16 x 23 17 x x x x 26 x   82
28. Ticháček Jaroslav Zbiroh 14 15 8 15 x 20 x x 14 16   80
29. Srbková Mirka Klub Kralupy n. Vltavou 13 12 6 6 16 14 x 17 15 x   75
29. Hanžl Zdeněk Kralupy n. Vltavou 13 x 17 14 x 13 x x 18 x   75
29. Benešovský Jan st. Mutěnice x 16 21 x 13 x x 13 x 12   75
30. Čermák Rudolf   18 x 18 20 x 15 x x x x   71
  Kučera František Dolní Bojanovice x 12 x x 10 x 20 10 x 13   65
  Huml Milan   19 x x 20 x 25 x x x x   64
  Frajbišová Vendula 100%SLINGSHOT x 15 14 9 5 9 8 15 9 11   64
  Krevňák Lukáš   x x x x 20 x 19 23 x x   62
  Petříček Zdeněk   8 x 14 11 x 6 x x 22 x   61
  Ondruš Viktor Holíč x 21 x x 22 x 15 x x x   58
  Ryzý David   x x x x 15 x 14 x x 27   56
  Kadleček Karel Klub Březová 16 8 14 x 0 x x x 16 x   54
  Petlák Marek 100%SLINGSHOT x 25 x x 26 x x x x x   51
  Mrkva Jaromír Dolní Bojanovice x 21 x x x x x 16 x 14   51
  Hibler František   x x 15 x x 13 x x 19 x   47
  Bendová Jana Kralupy n. Vltavou 14 x x 18 x 11 x x x x   43
  Dachová Monika   9 x x 14 x 9 x x 11 x   43
  Dach Jiří   13 x x 13 x 16 x x 12 x   42
  Mravec Jan   x 16 x x x x 20 x x x   36
  Bláha Kamil Mutěnice x 17 x x x x x x 18 x   35
  Krubner Martin   15 x x x x 19 x x x x   34
  Ripper Milan   x x x x 16 x x 18 x x   34
  Novák Václav st. Klub Kralupy n. Vltavou 17 x x 15 x x x x x x   32
  Berková Veronika Klub Březová x x 4 x 8 9 x x 10 x   31
  Kučera Rostislav   x x x x x x x 13 x 16   29
  Burri Andreas   x x x x x 27 x x x x   27
  Slouka Martin   27 x x x x x x x x x   27
  Standfuss Uwe   x x x x x 27 x x x x   27
  Straka Michal Mutěnice x x x x 13 x x x x 14   27
  Klobáska Václav Domanín x x x x x x x 13 x 14   27
  Henc Zbyněk   x x x x x x x x x 27   27
  Benešovský Jan ml. Mutěnice x x x x x x x 13 x 13   26
  Novotný David   25 x x x x x x x x x   25
  Studený Pavel   x x x x x x 16 9 x x   25
  Kunz Karel   13 x x x x x x x 11 x   24
  Vašmucius Václav Bystřička x x x x x x x 21 x x   21
  Branžovský Jiří   x x x x x x x x 21 x   21
  Vimer Pavel   x x x x x x 20 x x x   20
  Fridrich Pavel Kostelec n. Orlicí x x x x x x x x x 20   20
  Izzet Kurnaz   x x x x x 19 x x x x   19
  Kubová Gabriela   x x 4 4 x 10 x x x x   18
  Vanický Jaroslav   x x x x 9 x 8 x x x   17
  Peterka Michal   15 x x x x x x x x x   15
  Králič Jaroslav   14 x x x x x x x x x   14
  Standfuss Manuela   x x x x x 13 x x x x   13
  Jarošek Jan   x 10 x x x x x 3 x x   13
  Čepický Jaroslav   x x x x x 9 x x 4 x   13
  Pospíšil Tomáš   x x x x x x x x x 13   13
  Pulkrábek Michal Dolní Bojanovice x x x x x x x x x 10   10
  Fajfr Aleš   x x x x 9 x x x x x   9
  Fischer Rudolf   x x 1 8 x x x x x x   9
  Benešovský Jan ml.   x 8 x x x x x x x x   8
  Vanický Viktor   x x x x 8 x x x x x   8
  Eret Lubomír   x x x x x 7 x x x x   7
  Říkal Maťa   x 6 x x x x x x x x   6
  Terbl Jan   x x x x x x x x 6 x   6
  Lamač Jan   x x x x x x x x x 6   6
  Kalinčík Viliam Soběšovice x x x x x x x 5 x x   5
  Grabmüller Rudolf   x x x x x 4 x x x x   4
  Vymyslický Vojtěch Dolní Bojanovice x x x x x x x x x 3   3